ElektraOil
0
No products in the cart.
hero background

Oleje Avia

Jako partner Firmy AVIA – Silesia Oil korzystamy z ponad 60 letniego doświadczenia w stosowaniu środków smarnych. Swoim kontrahentom zabezpieczamy szeroką gamę olejów standardowych i specjalnych. Silesia Oil Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem produktów olejowych i smarowych.

Spółka Silesia Oil została założona i zrzeszona w Krajowej Organizacji Avia Polska w 1992 roku. Początkowo firma produkowała środki smarne przeznaczone głównie na zaopatrzenie lokalnego rynku, w szczególności górnictwa węglowego i hutnictwa. W miarę upływu czasu następował rozwój asortymentowy i ilościowy produkcji, który pozwolił na zaspokojenie potrzeb stale rosnącego, ogólnopolskiego rynku odbiorców. Efektywny i efektowny rozwój firmy wymusił inwestowanie w nowoczesne linie technologiczne do produkcji olejów i smarów. Rozbudowano także część firmy odpowiadającą za kontrolę jakości produkowanych wyrobów.

Dzisiaj nasza firma jest jednym z największych graczy na rynku polskim, a naszym usługom ufają Klienci z całego kraju. Jesteśmy przekonani, iż nie dokonalibyśmy tego bez pomocy naszych partnerów, w tym firmy AVIA. Zarówno oleje AVIA, jak i smary AVIA są najwyższej jakości produktami, które udoskonalane były od wielu lat. Każdy olej samochodowy czy silnikowy przystosowany jest do pracy w najtrudniejszych warunkach, a ich użytkownicy cenią sobie godne polecenia osiągi.

Produkty firmy AVIA tworzone są przez wyspecjalizowany personel, który nie tylko bierze pod uwagę potrzeby oraz wymagania Klientów, ale również korzysta z najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku. To właśnie dzięki ciągłemu dążeniu do perfekcji pracownicy AVIA opanowali do perfekcji wiedzę o swojej branży, a wiele przedsiębiorstw (w tym również i nasza firma) jest gotowa rozpocząć z nimi współpracę.

Zapraszamy do obejrzenia zaprezentowanego poniżej filmu promocyjnego, który pozwoli rozjaśnić wprowadzone powyżej informacje oraz pomoże zobrazować pracę, jaką nasz czołowy partner wykonuje dla opisywanej przez nas branży.

Informacje o firmie Silesia-Oil.