ElektraOil
0
No products in the cart.
hero background

Serwis

               

Korzystając z naszych usług można zadbać o swój pojazd i wymienić elementy eksploatacyjne na nowe. W siedzibie firmy oferujemy wymiany klocków, tarcz i płynu hamulcowego, filtra powietrza, paliwa, oleju w skrzyni biegów, silniku oraz mostach.

Filtr powietrza jest bardzo ważnym elementem, którego zadaniem jest oczyszczanie mieszaniny gazów trafiającej do komór spalania. Silnik jest wrażliwy na zanieczyszczenia, dlatego zatrzymywanie zanieczyszczeń jest bardzo ważne. Ponadto, jeśli filtr powietrza jest zużyty, może dochodzić od spadku mocy oraz zwiększonego zużycia paliwa.

Wśród naszych usług znajduje się wymiana filtru paliwa. Jest to bardzo ważne, ponieważ tylko w pełni sprawny element będzie dobrze spełniał swoją funkcję. Dzięki niemu możliwe jest usunięcie zanieczyszczeń z paliwa. Jeśli czynność zostanie zaniedbana, wtrysk paliwa może się zapchać, co może przyczynić się do powstania awarii silnika.

Również wymiana oleju w skrzyni biegów oraz mostach jest bardzo ważną czynnością. Dzięki niej można zapobiec awarii całego układu. Należy pamiętać, że świeży olej lepiej smaruje łożyska, co znacznie wpływa na ich żywotność. Oferujemy także wymianę oleju w silniku.

Chociaż instalacja nowych tarcz hamulcowych jest przeprowadzana nawet dwa lub trzy razy rzadziej niż wstawienie nowych klocków hamulcowych, ten element również nie powinien być bagatelizowany, ponieważ również od ich sprawności zależy efektywność hamowania. Są to części, które funkcjonują w bardzo trudnych warunkach. Z tego powodu warto badać ich stan i wymieniać je na odpowiednim etapie. W naszym serwisie usuniemy zarówno stare klocki hamulcowe, jak i tarcze, a następnie zastąpimy nowymi.

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo w trakcie jazdy, należy regularnie wymieniać płyn hamulcowy. Bardzo ważne, by w aucie znajdowała się jego odpowiednia ilość, bo tylko w ten sposób możliwe będzie uzyskanie odpowiedniego ciśnienia, a co za tym idzie, poprawnego funkcjonowania całego układu.

Jeśli Twoje auto wymaga wymiany filtra powietrza, paliwa, oleju w skrzyni biegów, mostach lub silniku, albo nowych tarcz, klocków lub płynu hamulcowego, czym prędzej odwiedź naszą siedzibę i skorzystaj z oferty.

Zapraszamy firmy, instytucje jak również klientów indywidualnych. Szanujemy Państwa cenny czas, więc wykonamy usługę w możliwie krótkim czasie.

Pracujemy:

od poniedziałku – piątku w godzinach 8.00-18.00  w sobotę 8.00-13.00.

Zapraszamy.