ElektraOil
0
No products in the cart.
hero background

Sklep

Oleje AVIA

W naszym asortymencie dostępne są oleje hydrauliczne Avia Fluid, produkowane na bazie olejów mineralnych, a zatem nie posiadające w swoim składzie cynku. Są to środki smarne pochodzące od znanego i cenionego producenta, który powszechnie cieszy się pozytywną opinią. Stanowią ochronę przed sklejaniem poszczególnych elementów instalacji oraz przenikaniem zanieczyszczeń do jej wnętrza. Ich właściwości sprawiają, że wszelkie zanieczyszczenia pozostają w zawieszeniu. Ponadto, wyróżniają się swoimi właściwościami, jeśli chodzi o ochronę przed korozją.

Oleje Avia FLuid są klarowne i mają brązowe zabarwienie. Ich temperatura zapłonu wynosi 210 stopni C, podczas gdy krzepnięcia -24 stopnie C. Samozapłon zachodzi powyżej 270 stopni C. Emulgują z wodą oraz środkami chłodząco smarującymi, które są w niej zmieszane, jednak nie ma to istotnego wpływu na ich właściwości.

Zastosowanie

Oleje Avia Fluid sprawdzają się w agregatach budowlanych, podczas konserwacji zespołów sprężarkowych czy urządzeniach hydraulicznych np. obrabiarkach wyposażonych w prowadnicę ślizgową.

Showing the single result