ElektraOil
0
No products in the cart.
hero background

Sklep

Oleje FUCHS

W asortymencie posiadamy szeroki wybór olejów Fuchs. Jest to niemiecka marka, która jest jednym z największych producentów środków smarnych. Dzięki różnorodnym produktom, jest w stanie sprostać zróżnicowanym wymaganiom klientów, korzystających z jej produktów w maszynach przemysłowych, rolniczych, jak i w motoryzacji.

W ofercie posiadamy np. Fuchs Ecocool Uni 5, który jest półsyntetycznym chłodziwem wykorzystywanym w przemyśle, podczas obróbki stali, stopów aluminium lub żeliwa. Stosuje się go w obrabiarkach indywidualnych, a także centralnych układach emulsyjnych.

Fuchs Cassida Fluid HF to olej hydrauliczny z dodatkami AW. Produkt jest w stanie zapewnić odpowiednie smarowanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Jego skład sprawia, że może być wykorzystywany w przemyśle spożywczym.

Platosyn 3269 to wielosezonowy, biodegradowalny olej charakteryzujący się wskaźnikiem lepkości HVI, stosowany w maszynach rolniczych, pracujących w leśnictwie, czy budowlanych.

W ofercie posiadamy te oraz wiele innych środków, takich jak np. Titan Truck Plus czy Renolin B 46 HVI. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą środków smarnych.